ŹRÓDŁO NOWEJ ENERGII

O mnie

Dokąd zabierze Cię Energia Tłumaczy?

 

Do świata energetyki, innowacji, ludzi z pasją. Energia Tłumaczy to Twoje źródło mocy. Tutaj znajdziesz informacje o tym, jak prąd trafia do gniazdka, jak to możliwe, że za jakiś czas będzie bezprzewodowy, czy warto kupić samochód hybrydowy. Ale to niejedyne aspekty. Energia Tłumaczy to również blog o energii, która sprawia, że rano chce nam się wstać i po prasówce zasiąść do tłumaczenia nawet mało ciekawego tekstu, o sile autorytetów i ludziach, którzy emanują wielką energią. O innowacjach, które sprawiają, że coraz mniej energii zużywamy na wiele działań, bo stają się jeszcze prostsze i jeszcze bardziej intuicyjne.

 

Nazywam się Diana Jankowiak i jestem przedsiębiorcą oraz tłumaczką. Chcę pomagać innym tłumaczom i upraszczać Waszą pracę, dlatego otworzyłam sklep i blog stworzony właśnie dla Was. W sklepie znajdziecie narzędzia do pracy, a na blogu, solidną dawkę dodatkowej mocy.

 

_DSC7274 copy2

Skąd ten pomysł?

 

Zastanawialiście się kiedyś, jak to się dzieje, że możemy wykonywać swoją pracę? Tak, wiem, zanim wynaleziono komputery, pisano na maszynach, wcześniej przekłady spływały z głowy tłumacza wprost na papier. Na początku było słowo.

 

A jednak teraz w naszej pracy nie obylibyśmy się bez komputera, drugiego komputera (w razie gdyby w pierwszy trafił piorun albo zalała go herbata), mnóstwa elektroniki. Bez prądu nie mielibyśmy światła do pracy o różnych porach dnia i nocy. Pewnie mogłabym napisać dziesiątki postów zatytułowanych „10/100/1000 powodów, dla których nie moglibyśmy już żyć bez prądu”, ale póki co Wam tego oszczędzę.

Energia jest dla mnie niekończącym się źródłem fascynacji. Również ta w ludziach, dlatego coraz chętniej otaczam się głównie tymi, którzy mi tej energii dodają, a nie ujmują. Kilka miesięcy temu postanowiłam swoją energię spożytkować rozwiązując problemy, z jakimi stykam się w pracy. Zaczęłam pracę nad notatnikiem tłumacza, który można kupić już w e-sklepie. Mam głowę pełną pomysłów na produkty tworzone z myślą o tłumaczach, dlatego beware! Niedługo będzie ich dużo, dużo więcej. Ale przyznam Wam, że roznosi mnie energia, dlatego na blogu będę dzielić się wiedzą o innowacjach, energetyce, przedstawiać ludzi, którzy właśnie mnie tą energią napełniają i otwierają oczy na nieskończone możliwości.

 

Zapisz się na cotygodniowe dawki energii. Zero spamu, zero reklam. Tylko solidna dawka nowości, informacji i artykułów pełnych mocy.