ŹRÓDŁO NOWEJ ENERGII

Kartka świąteczna do pobrania

05-12-2016

Diana Jankowiak

dla tłumaczy

0

Aplikacje-niezbedne-w-biznesie

Jeśli chcesz zbudować trwałe relacje z partnerami biznesowymi, musisz o nich dbać. Święta to dobra okazja, by pokazać się z ludzkiej strony i zrobić przyjazny gest – wysłać kartkę. Przygotowałam dla Was darmowy projekt do pobrania.

Sama nie miałam tego w zwyczaju. Wydawało mi się, że wysyłając bożonarodzeniowe życzenia, dołączę do dziesiątek kopert trafiających na biurka pracowników firm w okresie Świąt. Ostatnio jednak widzę na wielu przykładach, że nasze decyzje biznesowe w ogromnej większości opierają się na emocjach i relacjach.
 
Piękna kartka z własnoręcznym podpisem to wyjątkowo prosty sposób na to, by u odbiorcy wywołać pozytywne uczucia. Kilka rad ode mnie:
1) Każdą kartkę zaadresuj i podpisz ręcznie.
 
2) Kartki wysyłaj w kopertach – to zmusi odbiorcę do tego, by otworzył kopertę zamiast od razu odłożyć kartkę na stos innych, masowo wysyłanych przez różne firmy.
 
3) Wyślij kartki ze świątecznymi życzeniami z dużym wyprzedzeniem – około półtora tygodnia przed Świętami to moim zdaniem idealny termin.
 
A teraz oddaję w Twoje ręce darmowy projekt. Wystarczy, że prześlesz go do drukarni z prośbą o druk wybranej liczby kartek, podpiszesz i zapakujesz w eleganckie koperty. A ja życzę Ci coraz lepszych relacji z partnerami i klientami! 🙂
 
Otwórz plik z darmowym projektem bożonarodzeniowej kartki.
 
 
W klimacie przedświątecznym przygotowałam też listę 12 inspiracji na prezenty dla tłumaczek i tłumaczy. Zerknij, na pewno znajdziesz coś dla przyjaciół-tłumaczy 🙂
 
 
 
baner-swiateczny-na-blog-et-1
 
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *