ŹRÓDŁO NOWEJ ENERGII

Dobry czas dla kreatywnych

Winylowe naklejki Tłumacz w pracy to nowość w sklepie. Zostały wyprodukowane przez firmę Translator at Work, której właściciele, Dan i Martina, wpadli na pomysł alternatywnego promowania pracy tłumaczy. Aplikacja naklejek to prosta sprawa, ale żeby dodatkowo Wam ją ułatwić przygotowałam specjalną instrukcję.

Wychodzisz do pracy, ale zamiast w biurze siedzisz w kawiarni, parku czy na lotnisku. Jesteś tam anonimowy, pracujesz w spokoju – przynajmniej dopóki nie pochwalisz się swoim zawodem. Naklejka winylowa Tłumacz w pracy sprawi, że każdy, kto rzuci okiem w Twoim kierunku, od razu będzie wiedział, że ma do czynienia ze specjalistą od języków i tłumaczenia ustnego czy pisemnego.
 
Ale naklejka to coś więcej – to przywrócenie naszej grupie zawodowej dumy z tego, co robimy. Dużo wśród nas narzekania, obaw o stawki i przyszłość rynku, nierzadko niezadowolenia ze wzrostu konkurencji. Ale zamiast się tym przejmować, warto po prostu robić swoje i przy okazji pochwalić się tym przed światem. Tak, jestem tłumaczką, mam fascynującą pracę. Tobie, kolego z sąsiedniego stolika w kawiarni, też chętnie pomogę.
 
Jak przykleić naklejki winylowe?
 
Żeby nie było wątpliwości przygotowaliśmy z ekipą Translator at Work specjalną instrukcję. Udanego przyklejania, a potem już tylko miłej pracy!
Untitled design (4)

Obejrzyj instrukcję:
Naklejki winylowe Tłumacz w pracy - instrukcja przyklejania
 
Możesz też ściągnąć instrukcję w formacie PDF:
Naklejki winylowe Tłumacz w pracy – instrukcja przyklejania
 
 
Copy of A tymczasem w sklepie
 
 
Diana Jankowiak pisze o Nie twórz biznesplanów!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *