ŹRÓDŁO NOWEJ ENERGII

Początek współpracy

Drodzy czytelnicy,
z radością i dumą ogłaszamy, że Energia Tłumaczy została partnerem Stowarzyszenia Tłumaczy Polskich. Stowarzyszenie skupia tłumaczy pisemnych i ustnych różnych języków z całej Polski. Od kilku dni wszyscy członkowie STP mogą korzystać ze stałej 10-procentowej zniżki na wszystkie produkty w sklepie.

Stowarzyszenie działa od 1981 r. i zajmuje się całym spektrum kwestii związanych z interesami tłumaczy, prawodawstwem, rynkiem i edukacją tłumaczy. Dla tych, którzy jeszcze nie są stowarzyszeni, napiszę wyraźnie: stowarzyszenia zawodowe to jeden z pierwszym na świecie rodzajów tak popularnego obecnie networkingu. Warto w nich być, by wiedzieć, jak rozwija się rynek również z perspektywy koleżanek i kolegów po fachu, ale też po to, by dbać o własną edukację i o dialog w środowisku.
 
By zostać członkiem STP wystarczy kilka kroków. Po pierwsze należy uzyskać właściwe rekomendacje i wykazać dorobek zawodowy. Potem pozostają decyzje formalne władz stowarzyszenia. Dokumenty potrzebne do zostania członkiem Stowarzyszenia znajdziecie tutaj . STP szczegółowo opisuje członkostwo na swojej stronie.
 
Skorzystaj też z artykułu Diany Jankowiak O wpływie siły grupy na realizację celów
 
Energia Tłumaczy oferuje narzędzia i akcesoria, które ułatwiają i umilają pracę tłumacza. Innymi słowy, dbamy o Wasz komfort i wizerunek, oferując takie produkty jak naklejki winylowe, które stanowią reklamę bezpośrednią, etui dla tłumaczy przysięgłych, w których bezpiecznie przechowacie i przetransportujecie pieczęć, czy notatniki do tłumaczenia konsekutywnego – pierwsze takie na rynku.
 
Jest nam niezwykle miło, że Stowarzyszenie Tłumaczy Polskich nawiązało z nami relacje partnerskie. To dla nas zaszczyt i wyróżnienie – cieszymy się, że chcecie polecać nas Członkom Stowarzyszenia. Dziękujemy i liczymy na długie lata partnerstwa!
 
PS. Kod zniżkowy na pewno otrzymaliście od Stowarzyszenia. Ale jeśli się zagubił, nie ma problemu – wystarczy spytać władze STP, udzielą Wam pełnych informacji.
 
A tymczasem w sklepie (1)A tymczasem w sklepie (2)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Magdalena napisał(a):

    Super! Udanej współpracy 🙂